Poznaj 3D Team!

Jesteśmy zespołem doświadczonych i kompetentnych pasjonatów. Działalność naszej firmy opiera się na trzech, ściśle powiązanych ze sobą, działach: skanowania 3D, szkoleń i wdrożeń oprogramowania. Zagadnienia kontroli jakości w przemyśle, inżynierii odwrotnej czy modelowania są nam doskonale znane. Posiadamy wykwalifikowaną, młodą kadrę inżynierów oraz najwyższej klasy sprzęt pomiarowy i oprogramowanie. Wykonujemy usługi pomiarowe systemami optycznymi niemieckiej firmy GOM – ATOS Triple Scan, Core, system fotogrametryczny TRITOP. Do inżynierii odwrotnej i modelowania używamy oprogramowania firmy Geomagic.

3D Team to wyłączny w Polsce, certyfikowany partner szkoleniowy, amerykańskiej firmy 3DSystems w zakresie oprogramowania Geomagic.

Firma 3D Team posiada dwa oddziały, we Wrocławiu i w Rzeszowie. Główna siedziba mieści się w Centrum Kompetencji Metrologicznych w Poznaniu www.centrummetrologiczne.pl

Centrum Kompetencji Metrologicznych – Poznań

W dwóch pierwszych latach działalności firmy byliśmy w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz oferowanych przez nas usług, od lipca 2016 dysponowaliśmy przestronną halą pomiarowo – technologiczną o powierzchni 370 m2 w Swadzimiu koło Poznania. Aktualnie główna siedziba mieści się w centrum Poznania.

Centrum Kompetencji Metrologicznych skupia jeszcze dwie firmy, Lenso i 3D Tool, zapraszamy na stronę www.centrummetrologiczne.pl

firma-1
firma-2
firma-3

Oddział Wrocław

Od marca 2016 3D Team ma oddział we Wrocławiu. Znajdujemy się we Wrocławskim Parku Biznesu, posiadamy przestronną halę, na której możemy wykonywać pomiary detali wielkogabarytowych. Dzięki grupie doświadczonych inżynierów z Wrocławia jesteśmy blisko przemysłu Dolnego i Górnego Śląska. Zapraszamy do kontaktu.

wroclaw-1

wroclaw-2

Bydgoski Klaster Przemysłowy

Jesteśmy członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego