3DSystems to wiodąca firma na rynku z dziedziny druku 3D, materiałów do drukowania oraz dostawca zaawansowanych i niestandardowych części z tworzyw sztucznych, metali i ceramiki. 3DSystems oferuje również zintegrowane oprogramowanie CAD do inżynierii odwrotnej oraz inspekcji wymiarowej. Fachowe i nowoczesne rozwiązania uzupełniają i zastępują tradycyjne metody w projektowaniu nowych produktów. Rozwiązania 3DSystems wykorzystywane są w dziedzinach szybkiego prototypowania i projektowania oraz inżynierii odwrotnej.

Od 2013 roku częścią 3DSystems stała się firma Geomagic, producent zaawansowanego oprogramowania do inżynierii odwrotnej, modelowania i inspekcji wymiarowej. 3DTeam jest jedynym w Polsce, certyfikowanym centrum szkoleniowym firmy 3DSystems z zakresu oprogramowania Geomagic. Prowadzimy również sprzedaż i wdrożenia.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o firmie 3DSystems www.3dsystems.com oraz Geomagic www.geomagic.com

 

3dconnexion

Firma 3Dconnexion projektuje wydajne, ergonomiczne urządzenia oraz inteligentne, proste w obsłudze oprogramowanie, których idealna współpraca sprawia, że praca w najpopularniejszych obecnie aplikacjach CAD jest szybka, wygodna i satysfakcjonująca. Produkty firmy 3Dconnexion, od myszy 3D SpaceMouse po CadMouse, zapewniają profesjonalistom pracującym w programach CAD większe możliwości interakcji w cyfrowym świecie.

Firma 3Dconnexion ułatwia codzienną pracę profesjonalistów 3D projektujących nowoczesne budynki, maszyny i urządzenia. Oferowane produkty to połączenie technologii i wysokiej jakości, których profesjonaliści pracujący w programach CAD wymagają i na które zasługują.
Europejska siedziba główna firmy 3Dconnexion mieści się w Monachium w Niemczech. Siedziba główna firmy w Ameryce Północnej znajduje się w Bostonie w stanie Massachusetts.

Więcej informacji www.3dconnexion.pl