Geomagic
Szkolenia certyfikowane

3D Team jest jedynym w Polsce Certyfikowanym Centrum Szkoleniowym w zakresie oprogramowania Geomagic Design X, Freeform oraz Wrap. Realizujemy sprzedaż oraz wdrożenia, a także przeprowadzamy szkolenia w ramach instalacji.

Doświadczenie

Szkolenia z oprogramowania 3D Systems są poparte naszym kilkuletnim doświadczeniem, wynikającym ze świadczenia usług w zakresie projektowania i inżynierii odwrotnej dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki temu możemy pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu ich problemów.

Szkolenia indywidualne

Każde szkolenie prowadzone jest w sposób indywidualny. Oprócz plików szkoleniowych, na podstawie których dajemy możliwość poznania cech i funkcjonalności oprogramowania, pracujemy również na plikach naszych użytkowników. Metodologia ta pozwala na płynne
przejście od nauki do praktyki, a tym samym na samodzielną pracę na dostarczonym przez nas oprogramowaniu.

Elastyczność

Szkolenia mogą być przeprowadzone zarówno w siedzibie naszej firmy, gdzie posiadamy odpowiednio wyposażoną salę szkoleniową, jak i bezpośrednio u klienta.

Opieka techniczna

W momencie, gdy pojawią się pytania odnośnie konkretnych funkcji programu lub problemów z zamodelowaniem fragmentu części, zapraszamy do kontaktu z nami – zapewniamy wsparcie naszą wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu oprogramowania. Pomożemy rozwiązać Państwa problem – dostarczymy rozwiązanie w postaci krótkiego opisu postępowania w języku polskim. Każdego, nawet najmniejszego i najprostszego pytania, nie pozostawimy bez odpowiedzi.

Zakres szkolenia:

  • Zapoznanie z interfejsem oprogramowania, metody nawigacji
  • Poznanie podstawowych narzędzi do wykonania zadania projektowego
  • Przedstawienie zaawansowanych metod projektowania przy użyciu wcześniej poznanych narzędzi
  • Ćwiczenia praktyczne pod okiem trenera, podczas których dajemy sobie możliwość sprawdzenia, w jakim stopniu użytkownik przyswoił wiedzę z obsługi programu