kontrola jakości

O firmie

3D Team Sp. z o.o. to młoda polska firma założona w 2014 roku. Do głównych obszarów kompetencji naszej firmy należą: dostarczanie na rynek usług z zakresu pomiarów 3D, obejmujących kontrolę jakości oraz inżynierię odwrotną, prowadzenie szkoleń i wdrożeń oprogramowania do inżynierii odwrotnej oraz dystrybucja urządzeń haptycznych i oprogramowania do modelowania swobodnego.

Siedziba główna firmy zlokalizowana jest w Poznaniu. W celu zapewnienia łatwej dostępności do naszych usług, oddajemy do Państwa dyspozycji oddziały we Wrocławiu (na terenie Wrocławskiego Parku Biznesu) oraz w Rzeszowie (Budy­nek DevelopRes SkyRes).

W relacjach biznesowych naszym nadrzędnym celem jest kompleksowe rozwiązywanie problemów naszych Klientów, zgodnie z posiadanymi kompetencjami. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych pasjonatów, dla których zagadnienia kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej w przemyśle nie stanowią tajemnic. Do szybkiego rozwoju spółki przyczyniła się doświadczona kadra inżynierów, a także najwyższej klasy optyczny sprzęt pomiarowy firmy GOM oraz oprogramowanie Geomagic firmy 3D Systems. Ponadto jesteśmy jedynym w naszym kraju certyfikowanym partnerem szkoleniowym 3D Systems w zakresie oprogramowania Geomagic oraz dystrybucji urządzeń haptycznych Geomagic Touch.

Mamy nadzieję, że prezentowany folder przybliży Państwu zagadnienia związane z metrologią w obszarach, w których poruszamy się na co dzień, a podane przykłady implementacji technologii pomiarowych, jakimi dysponuje­my w oparciu o poszczególne branże, pozwolą na poznanie pełnego spektrum naszego oddziaływania.

Co robimy | propozycja wsparcia dla firmy produkcyjnej

Partnerzy

Uchwyty pomiarowe

Dystrybutor modułowych systemów mocujących. Firma zajmująca się projektowaniem i konstrukcją uchwytów pomiarowych.

skaner 3d

Dystrybutor firmy GOM, producenta optycznych systemów pomiarowych. Lider w dziedzinie przemysłowych skanerów 3D w Polsce.

Jesteśmy członkiem Bydgoskiego Klastra Przemysłowego
Wir sind ein Mitglied der Bydgoszcz Industrial Cluster
We are a member of Bydgoszcz Industrial Cluster

Certyfikaty

Dla potwierdzenia najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2015

Polityka jakości

Polityka prywatności

Polityka prywatności